شرکت نرم افزاری بهپردازان

چرا افراد امنيت را به آزادي ترجيح ميدهند؟


سريع ثروتمند شويد

شما مي توانيد سريع ثروتمند شويد چرا که مي توانيد به طور قانوني از پرداخت ماليات اجتناب کنيد. و با داشتن امکان براي نگه داشتن پول بيشتر و کار کردن پول براي مان ،ما سريعا به آزادي مالي دست مي يابيم.

در روزهاي تغييرات اقتصادي بزرگ، هميشه انتقال هاي بزرگ ثروت وجود دارند حتي اگر شما پول زيادي نداريد مهم اين است که در آموزش تان سرمايه‌گذاري کنيد چرا که وقتي تغيير سر مي‌رسد ، بهتر خواهد بود که آمادگي اداره آنها را داشته باشيد. گرفتار ناآگاهي و ترس نشويد هيچکس نمي توانند پيش بيني کند چه پيش خواهد آمد بنابراين بهترين کار اين است آمادگي اتفاقات پيش آمده را داشته باشيد به آن به معناي اين است که اکنون آموزش ببينيد.

اگر به دنبال مولتي ميلياردر شدن هستيد، اين الگوي شما است. چرخه در اطراف "ت" و "س" بر الگوي درآمد افرادي مانند بيل گيتس ، وارن بافت و روپرت مورداچ دلالت مي کند.

بايد دقت داشته باشيد که ربع دايره "ت" کاملا متفاوت از دايره "س" است. من افراد موفق زيادي را در ديده ام که محصول تجاري شان را به قيمت ميليون ها دلار مي فروشند اما ثروت تازه دست يافته شان را به باد مي دهند. آنها تمايل دارند اينگونه فکر کنند که مقدار دلارهايشان نشان دهنده ميزان بهره هوشي شان است از اين رو آنها احساس مي‌کنند بايد به دايره "ت" بروند و به همين خاطر تمام پولشان را از دست ميدهند در تمام دايره ها بازي ها و قوانين متفاوت هستند به همين خاطر تمام پول شان را از دست مي دهند.

به همين خاطر است که من توصيه کردم در مورد خودتان و توانايي هاي تان اطلاعات کسب کنيد. تنها در مورد امنيت مالي، بودن در دو ربع دايره ثبات بيشتري در دنياي آزادي مالي به شما مي دهد.

زماني که سر کار هستيد سخت کار کنيد. اما به خاطر داشته باشيد آنچه که بعد از کارتان با حقوق و زمان فراغت تان انجام مي‌دهيد خوشبختي شما را رقم مي‌زند.

واقعيت اين است که سرمايه گذاران نيازمند سرمايه و دانش فراواني هستند و بعضي اوقات سرمايه زيادي وجود دارد اما نياز به زمان زيادي براي بدست آوردن دانش لازم است. بسياري از سرمايه گذاران موفق قبل از برنده شدن زمان زيادي را از دست داده اند. يادگيري از اشتباه کردن به وجود مي آيد و در ربع دايره "ش" اشتباهات هزينه بردار هستند. اگر شما با فقدان سرمايه و نيز دانش مواجه باشيد، تلاش کردن در جهت سرمايه گذار شدن يک نوع خودکشتي مالي است.

در ابتدا با رشد مهارت تبديل شدن به يک "ت" خوب، گردش پول لازم را نيز براي مبدل شدن به يک سرمايه‌گذار خوب فراهم مي‌کنيد. تجارتي که به عنوان يک "ت" رشد مي دهيد پول لازم را براي حمايت شما فراهم خواهد کرد چرا که شما براي تبديل شدن به يک سرمايه گذار خوب آموزش مي بينيد زماني که دانش تان را براي تبديل شدن به يک سرمايه گذار موفق افزايش داده ايد، درک خواهيد کرد که چگونه مي توانم بگويم هميشه پول داشتن موجب پول درآوردن نمي شود. خبر خوب اين است که به خاطر تکنولوژي موفق شدن در ربع دايره "ت" نسبت به قبل آسان‌تر است

سه نوع از سيستم هاي تجاري

در حرکت به سمت ربع دايره "ت"  به خاطر داشته باشيد که هدفتان اين باشد که صاحب سيستمي باشيد و افرادي داشته باشيد که براي شما کار کنند. شما مي توانيد خودتان سيستم تجاري تان را رشد دهيد يا مي توانيد به دنبال سيستمي براي خريد بگرديد.

به سيستم به عنوان پل نگاه کنيد که به شما اجازه خواهد داد با امنيت از سمت چپ ربع دايره گردش پول به سمت راست حرکت کنيد. اين پل ،پل شما به سمت آزادي مالي است.

سه نوع از سيستم هاي تجاري اصلي عموماً امروزه مورد استفاده قرار  مي گردد:

1- شرکت هاي سنتي (نوعي شرکت سهامي) که ميتوانيد سيستم هاي خودتان را طراحي کنيد.

2- نمايندگي هاي انحصاري که ميتوانيد سيستم موجود را خريداري کنيد.

3- شبکه بازاريابي که مي توانيد در آن خريداري کنيد و بخشي از سيستم موجود بشويد.

هر سيستم تجاري نقاط ضعف و قوت خود را دارد با اين وجود هر کدام در نهايت کار مشابهي را انجام مي دهند. اگر سيستم ها به درستي عمل کنند جريان مداومي از درآمد را ايجاد خواهند کرد بدون اينکه تلاش فيزيکي از جانب دارنده پول صورت گيرد.

مشکل اين است که نوع ديدگاه‌هاي مردم در مورد سيستم هاي فوق کاملا متفاوت است.


مطالب مرتبط با این مقاله


  1. شرکت طراحی سایت بهپردازان
  2. www.farkhonda.af - Copyright © 2017 - All rights reserved.